Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania do wynajęcia Nowy Targ - Oferty wynajmu mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Nowy Targ,małopolskie

1 800 zł43 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, 43m2. Nowy Targ, ul. Powstańców Śląskich. Dostępne od 1 października. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich w Nowym Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

2 900 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ok. 60m2. 1 piętro. ul. Podhalańska Nowy Targ. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się w strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok W dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: przedszkole, sklepy; Rozkład: pokoje nieprzechodnie; Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bór

Nowy Targ,małopolskie

2 850 zł41 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 zł; Budynek: blok, nowe budownictwo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, garderoba, miejsca postojowe, winda;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słowackiego

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł32 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament w wysokim standardzie, 32,50m2. W pełni umeblowany i wyposażony. Nowy Targ, pl. Juliusza Słowackiego. Dostępny od 01.08.2025r. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Nowy Targ,małopolskie

5 500 zł40 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy Targ - n owy, w pełni umeblowany apartament na wynajem. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 40 m2 położone jest na poddaszu budynku przy ulicy Orkana. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podtatrzańska

Nowy Targ,małopolskie

1 900 zł49 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2. + piwnica. Parter, ul. Podtatrzańska 82. Dostępne od 1 czerwca. Lokalizacja: ul. Podtatrzańska, jedna z bardziej znanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopernika

Nowy Targ,małopolskie

1 950 zł35 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35m2 zlokalizowane w Nowym Targu. Dostępne od 1 lipca. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w pobliżu al. Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, duża piwnica, miejsce postojowe, klimatyzacja; W pobliżu: apteki, banki, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konfederacji Tatrzańskiej

Nowy Targ,małopolskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia typu studio, 60m2. Nowy Targ, osiedle Konfederacji Tatrzańskiej. Dostępne od zaraz. Wszystkie zdjęcia mieszkania znajdziesz na lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, miejsca postojowe, komórka lokatorska; W pobliżu: bankomat, basen, plac zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Nowy Targ,małopolskie

1 400 zł26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka, 26m2. + piwnica. Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 8. Dostępna od 1 kwietnia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego 8 w Nowym Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bór

Nowy Targ,małopolskie

1 700 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 35m2. Nowy Targ, osiedle Bór. Możliwość rozpoczęcia najmu od 01.04.2025r. Mieszkanie wynajmowane bez wolnostojących mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie w Nowym Targu , nowe osiedle Szarotka na Polanie Szaflarskiej 6b. Mieszkanie świeżo wykończone , z całym wyposażeniem jak pralka, piekarnik, indukcja, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Polanie Szaflarskiej w najnowszym budownictwie w Nowym Targu, pokój z aneksem kuchennym, przedpokój , przestronna łazienka, duży balkon, całkowicie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Al. 1000-lecia 44. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany przy al. 1000-lecia 44 w Nowym Targu. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 600 zł72 m² 36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2. + balkon i piwnica. Niezagrożony widok na Tatry. Szaflarska 148. Dostępne od zaraz. Więcej zdjęć znajdziesz na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Do wynajęcia nowy trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Tatry. 60m2., 1 piętro. Os. Polana Szaflarska. Od zaraz. Więcej zdjęć mieszkania znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadmłynówka

Nowy Targ,małopolskie

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Czynsz: 3100.00 zł; Budynek: kamienica W dobrym stanie; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; W pobliżu: sklepy; Rozkład: korzystny układ; Ogrzewanie: opomiarowane; Do wynajecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suskiego

Nowy Targ,małopolskie

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2. + balkon i piwnica. 2 piętro. Nowy Targ, ul. Augustyna Suskiego. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Tatry. 60m2., 2 piętro. Os. Polana Szaflarska. Od zaraz. Więcej zdjęć mieszkania znajdziesz na naszej stronie internetowej lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2. Nowy Targ, ul. Długa. Dostępne od zaraz. Więcej zdjęć znajdziesz na naszej stronie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

1 800 zł37 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,40. Ul. Szaflarska 124, nowy Targ. Dostępne od 01.01.2025r. Lokalizacja: ul. Szaflarska 124, dobrze skomunikowana część Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suskiego

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 + piwnica. Parter. Augustyna Suskiego 4. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Augustyna Suskiego 4 w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40m2. + duży balkon. Nowy Targ, os. Polana Szaflarska. Dostępne od 15 stycznia 2025r. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bór

Nowy Targ,małopolskie

2 600 zł47 m² 55,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok, nowe budownictwo bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, garderoba, klimatyzacja, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Targ,małopolskie

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajem Mieszkanie w Nowym Targu o powierzchni 100m. 3 duże pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, 2 miejsca parkingowe. Dodatkowo do dyspozycji ogród z altanką. Zainteresowane osoby proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Lutego 2025, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane przy ulicy Polana Szaflarska w Nowym Targu. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orkana

Nowy Targ,małopolskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bór

Nowy Targ,małopolskie

1 700 zł55 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie o pow. 55.41 m2 w Nowym Targu na Oś. Bór nr 4 Mieszkanie znajduje się na V piętrze budynku (bez windy) w ogrodzonym terenie z domofonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa cena! Do wynajęcie przytulne studio, 30m2. + duży balon. Nowy Targ, ul. Królowej Jadwigi. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany w centrum Nowego Targu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

3 050 zł43 m² 70,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem; W pobliżu: szkoła, sklepy; Rozkład: korzystny układ; Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji, osiedle Polana Szaflarska. Mieszkanie 32m składa się z dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podtatrzańska

Nowy Targ,małopolskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,28m2. Nowy Targ, ul. Podtatrzańska 80. Dostępne od zaraz. Więcej zdjęć znajdziesz na naszej stronie lokalizacja: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podtatrzańska

Nowy Targ,małopolskie

2 300 zł62 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50m2. + komórka lokatorska. Nowy Targ, ul. Podtatrzańska 47e. Dostępne od 1 listopada. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 100m2. Róg ul. Szaflarskiej z ul. Ogrodową. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany na rogu ul. Szaflarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 z piwnicą, zlokalizowane w bloku na 3 pietrze przy ul. Szaflarskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł60 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,21m2. + duży balkon i piwnica. Dostępne od zaraz. ul. Sikorskiego 11. Wszystkie zdjęcia mieszkania znajdziesz na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, 36m2. Nowy Targ, aleja 1000-lecia. Dostępne od 1 września. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy Alejach 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

2 100 zł45 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe wyremontowane mieszkanie, 44,70m2. + balkon i piwnica. Ul. Szaflarska 126b. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: ul. Szaflarska 126b, dobrze skomunikowana część Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

1 500 zł24 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, 24m2. + balkon i piwnica. 2 piętro, ul. Podhalańska. Dostępna od 1 września. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Podhalańskiej w Nowym Targu. Najbliższy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij